Naujoji kainodara – dar didesnė nauda pirkėjui

 

Remiantis įvairiais laisvai internetu pasiekiamais duomenimis žinome kad, Europoje jau ne pirmus metus internetinės prekybos apimtys plečiasi. Stebėdami savo apyvartos pokyčius tiek realiose, tiek internetinėje parduotuvėje galime teigti, kad Lietuvoje internetinės prekybos tendencijos tokios pat. Faktas, kad dažniausiai internetu perkami yra rūbai ir aksesuarai, pastūmėjo mus siekti lankstesnių sąlygų pirkėjams besidomintiems ir kitomis prekių grupėmis.

Tikriausiai niekas nesiginčytų, kad dažniausiai žvejai susiduria su problema internetu pirkdami jaukus. Iš tiesų, žvejys mėgėjas atvykęs į realią parduotuvę neretai pasiklysta tarp gausybės rūšių jauko ir nusiperka dorai nežinodamas ką. Pirkdamas internetu net ir kruopščiausias klientas gali ramiai paanalizuoti aprašymus, paskirtį ir nuotraukas. Tokiu būdu išsirinkdamas būtent tai kas jam tinka labiausiai. Problema yra ta, kad perkant jaukus internetu, nuo svorio priklausanti siuntimo kaina gerokai pakelia pirkinio vertę.

Inovatyvi internetinė žūklės ir laisvalaikio prekių parduotuvė gekonas.lt nuo 2018 metų įdiegią naują kainodaros strategiją, kuri leidžia žvejams įsigyti jaukus žūklei pigiau nei bet kurioje realioje ar kitoje internetinėje parduotuvėje.

Daugelis įgudusių internetinių parduotuvių klientų ne kartą pastebėjo dirbtinai pakeltas kainas ir tokias pat dirbtinas nuolaidas. Galime patikinti, kad mūsų parduotuvėje to nerasite. Naujoji kainodara gekonas.lt parduotuvėje pasižymi ypatingai žemomis jaukų kainomis. Pasinaudoję populiaria ir labai patogia mūsų siūloma paslauga – pristatymu į DPD pick-up punktus, pirkėjai tiesioginę naudą gauna jau nuo antro ar trečio kilogramo jauko žuvims. Siuntimas į bet kurį Lietuvoje esantį DPD pristatymo punktą kainuoja 3 eurus. Ta pati kaina galioja siuntiniams net iki 20 kg. Tai gi, pirkėjas gali patirti kur kas didesnę naudą, nei patogumas pirkti internetu.

Jeigu pirkėjas neturi galimybės atsiimti prekių DPD pristatymo punktuose ir pageidauja naudotis pristatymo kurjeriu paslauga, pirkdamas bent du pakelius akcijuojamo jauko, jis jau sutaupo beveik visą siuntimo kainą ir gauna pirkinius nė neišėjęs iš savo namų.

Naujoji kainodara garantuoja mažiausią kainą rinkoje visoms akcijuojamoms prekėms. Kiekvieną savaitę parenkamos atskiros ir vis kitos prekių grupės, ar konkrečios prekės nuo kurių akcijos savaitę pasirenkame neuždirbti nieko. Kaip sužinoti apie akcijuojamas prekes? Labai paprasta – prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie prekes, kurios bus parduodamos be antkainio. Nei žvyno, nei uodegos!

 

 

Gekonas.lt komanda