Traper lynas-karosas su marcipanu

Nenugalimas TRAPER Lynas – karosas su marcipanu

Viena pirmaujančių jaukų žuvims rinkoje, Traper kompanija 2013 metais sukūrė Secret serijos žalios spalvos jauką Lynas – karosas. Šis ypatingas jaukas pagardintas žaliuoju marcipanu. Būtent dėl smulkaus malimo ir žalios spalvos jis leidžia geriau privilioti net ir labai atsargias žuvis. Jaukas pagamintas iš kruopščiai atrinktų, aukščiausios kokybės natūralių komponentų. Papildomai termiškai ruoštas, kad pasiektų kuo aukštesnes kvapo ir skonio savybes. Idealiai tinka vandenyse, kur tankiai išsidėstę žvejai, arba kai žuvis silpnai maitinasi. Jaukas pakankamai lipnus, todėl lengva vilioti žuvis konkrečiai norimoje vietoje.

Gekonas.lt turi dvi realias parduotuves. Vieną Jonavoje, o kitą Kuršėnuose. Tai gi mūsų konsultantai bendraudami su žvejais tiesiogiai, gali puikiai reaguoti į plataus regiono žvejų pageidavimus.

Nuo 2013 metų, kai pasirodė minėtoji Traper kompanijos naujiena – marcipaninis žalias jaukas lynui ir karosui, jį renkasi net patys išrankiausi žuvautojai. Jau tris metus tai yra pats perkamiausias jaukas. Daugelis pabandžiusių šį jauką gali patikinti, kad Secret serijos Traper lynas – karosas su marcipanu į žvejojimo vietą pritraukia kur kas didesnį baltos žuvies spektrą.

Gekonas.lt siūlo visus traper gaminius pačia geriausia kaina. Mūsų asortimente rasite net ir varžyboms skirtų profesionalių Gold serijos Traper jaukų.

www.gekonas.lt